ETS Mühendislik Soğutma Sistemleri

info@etsmuhendislik.com

   

Telefon 0312 815 15 50

Soğutma Projeleriniz İçin Bize Ulaşın

Konum

Sarayköy Dağyaka Mevkii Dağyaka Caddesi Kahramankazan/Ankara

ÜRÜNLERİMİZZEMİN PANELLERİ

PanETS Sandwich paneller, endüstriyel alanlarda soğuk odaların termal izolasyonunu maksimum seviyede sağlamak için geliştirilmiştir. LOCK serisi paneller; et işleme tesisleri ,meyve&sebze depoları, donuk gıda işleme ve depolama , deniz ürünleri işleme ve depolama , süpermarket ürünlerinin depolanmasında , kimya ve medikal ürünlerinin muhafazası gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
ANKARA üretim tesisimizde üretilen zemin panelleri 7 farklı kalınlıkta kilitli&kilitsiz seçenekleri ile ürün çeşitliliği sunmaktadır.Kilitli ve özel geçme detaylı yapısı ile soğuk oda alanlarınız için enerji verimliliği ve montaj kolaylığı sağlamaktadır. İki kademeli eksantrik kilit mekanizması panellerin birbirine bağlantısını kolaylaştırmakla beraber birleşen poliüretan yüzeylerin sıkılaşması ile maksimum izolasyon değerleri sağlamaktadır. Kilit mekanizması 60mm ve üzeri kalınlıklarda panellerimizde kullanılmaktadır.
Zemin panelleri ihtiyacınıza göre Plywood yüzeyli ve OSB+CrNi olmak üzere iki çeşit üretilmektedir. Zemin panellerinin üst yüzeyi tercih ettiğiniz üst yüzey malzemesi ve ve alt yüzeyi boyalı galvaniz sac arasına 43(+/-2) kg/m3 yoğunlukta poliüretan enjekte edilerek üretilmektedir.
Plywood üst yüzeyli Zemin panelleri 9mm filmli sert ve yoğun dokusu sayesinde neme ve yüzeysel aşınmalara karşı dayanıklıdır. Üzerindeki petek desenleri sayesinde zeminde kaymaya karşı da dayanıklıdır.
CrNi üst yüzeyli Zemin panellerinin üst yüzeyi, 11mm OSB ve kaymaya karşı dayanıklı desene sahip 0,50mm AISI304 kalite CrNi sacın enjeksiyon esnasında pres altında Henkel yapıştırıcılar ile kompozit hale getirilmesi ile sağlanır. Zemine bakan alt yüzeylerde standart olarak Ral9002 polyester boyalı galvaniz sac kullanılmaktadır.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Özellik Değer
Yalıtım Malzemesi Poliüretan ( PUR- PIR )
Üretim Lokasyonu ANKARA
Std. Renk Kodu Ral9002
Yalıtım Kalınlığı 60 – 80 – 100 – 120 – 150 – 180 – 200
Desen Oluklu veya Petek
Panel Genişliği 1100mm
Panel Yoğunluğu 40 (±2) kg/m3
Üst yüzey Plywood veya OSB+CrNi
Alt yüzey Polyster, PVC veya CrNi
Sac Kalınlığı 0,50 mm

İletişim Bilgileri

Adres: Saray Mh. 24. Sk. No:7/B, Kazan, Ankara

Web Site Ets Mühendislik