ETS Mühendislik Soğutma Sistemleri

info@etsmuhendislik.com

   

Telefon 0312 815 15 50

Soğutma Projeleriniz İçin Bize Ulaşın

Konum

Sarayköy Dağyaka Mevkii Dağyaka Caddesi Kahramankazan/Ankara

HAKKIMIZDA

ETS HAKKINDA

2001 yılından beri soğutma sistemler,soğuk hava depoları anahtar teslim hizmeti veriyoruz.

‘ETS MÜHENDİSLİK Soğutma Sistemleri Ltd Şti.’ 2009 yılında Soğuk Hava Depoları imalatı sekötründe kaliteli ürün, nitelikli mühendislik hizmetleri, yenilikçi tasarım, çevre dostu cihazlar ve mutlu müşteri prensibi ile ANKARAda kurulmuştur. Firmamız 1988 yılında Soğutma sektörüne giriş yapan ERDEM Teknik Ltd. Şti. firmasının tecrübelerini barındıran, sektörde 2.Kuşak olmanın avantajları ile ilk günden beri hız kesmeden devam eden başarı ve gelişim ivmesi sayesinde 34 yıl içerisinde dünya soğutma sektöründe uluslararası bir marka hâline geldi. Kahramankazanda 6000m2lik üretim tesislerinde ThermETS & PanETS markalarıyla imalat yapan firmamız yurtiçi ve yurtdışında ProjETS departmanımız ile Soğutma Sistemleri konusunda taahhüt hizmeti vermektedir. Tüm ürünlerimiz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO14001, ISO45001 standartlarında, ‘CE’ işaretli olarak üretilmekte, fabrikamızda testleri yapılarak piyasaya sunulmaktadır.


ThermETS

ThermETS markası ile Split&Monoblock tip Soğutma üniteleri, Endüstriyel Soğutma Cihazları, Merkezi Sistem Soğutma Üniteleri, Buz makinaları, Blast-Chiller imalatlarını kendi bünyesinde yapan firmamız soğutma sektörünün ihtiyaçlarına mühendislik yaklaşımıyla kaliteli çözümler sunmaktadır. ThermETS markalı ürünlerimiz, yapılan mühendislik hesaplamalar ve AR&GE çalışmalarıyla 1.sınıf malzemeler kullanılarak üretilmektedir.Soğutma performansını ve verimliliği maksimize eden böylelikle saklanan ürünün kalitesini korumakla beraber enerji tasarrufu yapan modellerimiz sayesinde soğutma ihtiyaçlarınızı ekonomik enerji giderleriyle karşılamaktadır.


PanETS

PanETS markası ile ‘Kilitli PUR Sandwich Paneller, Sürgülü Tip Soğuk Oda Kapıları, Menteşeli Tip Soğuk oda Kapıları, Soğuk Oda Montaj Aksesuarları’ imalatlarını kendi bünyesinde yapan firmamız ısı izolasyonunu maksimumda tutmayı amaçlayan ürünler ile dayanıklı, uzun ömürlü ve enerji tasarruflu soğuk hava depolarının izolasyon ihtiyaçlarına kaliteli çözümler sunmaktadır. Farklı kalınlık,materyal ve renk seçenekleri ile PanETS markalı ürünlerimiz, kullanılan 1.sınıf hammaddeler, yüksek yoğunlukta PUR dolgusu ve eksantrik kilit sistemi sayesinde yapılan testlerde düşük ısı iletim katsayıları, yangına karşı yüksek dayanım, yüksek mukavemet değerleri gibi sonuçlar vermektedir. Bu avantajları ile Soğuk Hava Depolarında kullanım için ideal ürünlerdir.


ProjETS

ProjETS birimimiz sayesinde, endüstriyel soğutma alanındaki tüm ihtiyaçlarınız için anahtar teslim üretim modeli uygulayan firmamız, bu yöntemle soğutma alanında tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilmektedir. Alanında uzman idari ve teknik kadromuz sayesinde, Meyve&Sebze Soğuk Hava Depoları, Et&Et ürünleri Soğuk Hava Depoları, Havalandırmalı Tip Patates&Soğan Odaları, Bitki Yetiştirme&Test Odaları, Muz Sarartma Odaları, Aşı&Medikal Depolama, Lojistik Soğuk Hava Depoları, Atmosfer Kontrollü Depolama gibi ihtiyaçlarınızda fizibilite, projelendirme, montaj ve taahhüt hizmeti vermekteyiz. Kendi tesislerimizde üretilen ThermETS ve PanETS markalı ürünlerin yanısıra, yetkili satıcı konumunda olduğumuz Market dolapları, Nemlendirme&Havalandırma Ekipmanları, Çatı&Cephe Kaplama Sandwich Panelleri,Lojistik Ekipmanlar, Raf sistemleri, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları gibi tamamlayıcı ürünler ile Endüstriyel Soğutma alanındaki tüm ihtiyacınızı karşılarken, teknik kadromuz ve anlaşmalı servislerimizle satış sonrası destek çözümleri de sunmaktayız.

İletişim Bilgileri

Adres: Saray Mh. 24. Sk. No:7/B, Kazan, Ankara

Web Site Ets Mühendislik