ETS Mühendislik Soğutma Sistemleri

info@etsmuhendislik.com

   

Telefon 0312 815 15 50

Soğutma Projeleriniz İçin Bize Ulaşın

Konum

Sarayköy Dağyaka Mevkii Dağyaka Caddesi Kahramankazan/Ankara

Soğutma SİSTEMLERİ

Kırsal kalkınma,TKDK, IPARD kapsamındaki projeleriniz için uzman kadromuz ve kaliteli üretimlerimiz ile size uygun anahtar teslim çözümler üretiyoruz.

Servislerimiz Hemen Ulaş

ÜRÜNLERİMİZNEMLENDİRİCİLER

Profesyonel nemlendirme sistemleri kapalı ortamlarda bulunan nem miktarını dengelemeye yarayan ve farklı çalışma prensiplerine dayanan cihazlardan oluşur. Üç çeşit nemlendirme cihazı vardır.
• ULTRASONİK NEMLENDİRME CİHAZI
• YÜKSEK BASINÇLI NEMLENDİRME CİHAZLARI
• BUHARLI NEMLENDİRME CİHAZLARI
ULTRASONİK NEMLENDİRME CİHAZI
Doğru nem düzeyinin sağlanması, üretim verimliliğini, sürdürülebilirliğini ve ürünlerin kalitesini artırır. Ultrasonik Nemlendiriciler birçok sektörde kullanıma uygundur ve özellikle soğuk depolar, sebze barları, et saklama alanları, süt ürünleri, unlu mamul saklama alanları gibi gıda depolama ve küçük tolerans gerektiren yerler için tasarlanmıştır.
Ultrasonik nemlendirme üniteleri, suyu sıvıdan soğuk buhara dönüştürmek için ultrasonik ses dalgalarını kullanan bir nemlendirme sistemidir. Sıvı içinde yayılan ultrasonik ses, sıvı moleküllerine belirli bir enerji ve hareket kazandırır. Bu işlemle elde edilen nem, dahili bir fan vasıtasıyla odanın içine dağıtılır. Kullandığı osilatör yardımı ile daha dengeli bir nem alanı oluşturarak ortam nemini arttırmak için 10 μm'den daha küçük (ortalama 3-5 µm) su partiküllerini havaya verir. Paslanmaz çelik kasası ve dijital kontrol ekranı ile kompakt bir görünüme sahiptir. Otomatik su seviye kontrolü sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Düşük gürültü seviyesi, elektronik kontrollü sistemi ve yüksek nem kapasitesi ile öne çıkmaktadır.

YÜKSEK BASINÇLI NEMLENDİRME CİHAZLARI
Gelişmiş atomizasyon nozullarını kullanan yüksek basınçlı nemlendirme üniteleri yüksek verim ile buharlaşma sağlayarak işletmelere nemlendirme proseslerinde tasarruf sağlar, her türlü projeye kolay entegre edilir.
Nemlendirme, hemen hemen tüm üretim ve depolama süreçlerinde giderek artan önemde bir rol oynamaktadır. Yüksek basınçlı nemlendirme ünitelerimiz iç hava kalitesini, üretim sürecini, malzeme ömrünü ve konforunu artırırken, bu teknolojinin doğasında bulunan serbest soğutma ve enerji tasarrufundan yararlanır.

BUHARLI NEMLENDİRME CİHAZLARI Buharlı nemlendiriciler, hava kanalı ya da doğrudan nemlendirme ile hijyenik buhar üretimine olanak tanır. Uygulanabilirliği geniştir ve modüler klima, temiz hava kontrol ünitesi ve havalandırma kanalı ile çeşitlendirilebilir.
Üretilen buhar, paslanmaz çelik distribütör ile hava kanalı veya klima santrali içerisine yönlendirilir. Montajı kolayca yapılabilir. Santral üzerine asılarak ya da zemin üzerinde kullanılabilir. Kurulumu basit ve kullanışlıdır. Zemin tipi veya asma tipi olabilir. Hastanelerde, fabrikalarda ve yaşam alanlarında kullanıma uygundur.

İletişim Bilgileri

Adres: Saray Mh. 24. Sk. No:7/B, Kazan, Ankara

Web Site Ets Mühendislik