ETS Mühendislik Soğutma Sistemleri

info@etsmuhendislik.com

   

Telefon 0312 815 15 50

Soğutma Projeleriniz İçin Bize Ulaşın

Konum

Sarayköy Dağyaka Mevkii Dağyaka Caddesi Kahramankazan/Ankara

Soğutma SİSTEMLERİ

Kırsal kalkınma,TKDK, IPARD kapsamındaki projeleriniz için uzman kadromuz ve kaliteli üretimlerimiz ile size uygun anahtar teslim çözümler üretiyoruz.

Servislerimiz Hemen Ulaş

ÜRÜNLERİMİZENDÜSTRİYEL SEKSİYONEL KAPILAR

Çevre şartlarına dayanıklı sandviç panellerden üretilen Endüstriyel Seksiyonel Kapı Sistemleri'dir. Endüstriyel Kapıları, fabrika, depo, antrepo, büyük hacimli tesisler, askeri tesisler gibi geniş açıklıkların bulunduğu ve yüksek performans gerektiren alanları kapatmada kullanılır .Endüstriyel kapılar yapıların mimari özelliklerine göre düzenlenebilen ve yatay olarak üst üste dizili, izolasyonlu panellerin tavana doğru kayması ile çalışan, dört tarafı toz fitilleriyle çevrilmiş, çeşitli emniyet sistemleriyle donatılmış, istenilen boyutlarda üretilebilen, uzun ömürlü kullanım sağlayan kapılardır.
Orta seviye serilik gerektiren yükleme ve indirme çalışmalarında izolasyonu da ön planda tutan kapı sistemleridir. İç malzemesi poliüretan dolgulu, dışı çelik yada opsiyonel alüminyum kaplı paneller ile son derece dayanıklıdır. Kauçuk fitiller ile imal edilmiş seksiyonel kapılar sızdırmaz yapıdadır.
Seksiyonel kapılar sağlam gövdeye sahip olmasıyla güvenlik sorunlarını da ortadan kaldırmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Saray Mh. 24. Sk. No:7/B, Kazan, Ankara

Web Site Ets Mühendislik